Strona główna | Idea konkursu

Idea konkursu >   

Effective Media & Marketing Awards - konkurs promujący najwyższe standardy działań marketingowych

POZNAJ IDEĘ KONKURSU

Wszystkie jego elementy - począwszy od listy kategorii, przez dobór jury, zasady konkursu, aż po formę promocji zwycięskich prac na łamach “MMP”, to efekty znajomości rynku i wiedzy jaką zdobywamy codziennie opisując branżę mediową, reklamową i marketingową.

 

Za naszym wydawnictwem stoi prawie 30 lat doświadczenia w organizacji konkursów takich jak Kreatura i Golden Arrow. Stoi za nami również uznanie jakim cieszą się inne nagrody przyznawane przez “MMP”, przede wszystkim nagrody dla agencji reklamowych i domów mediowych ogłaszane co roku w raportach przygotowywanych wspólnie z firmą Kantar.

 

Konkurs przeznaczony jest dla agencji wszystkich specjalizacji, dostawców usług marketingowych, marketerów, a także innych podmiotów i organizacji prowadzących lub zlecających działania marketingowe. Konkurs otwarty jest dla zgłoszeniodawców z Europy, prace mogą dotyczyć dowolnego rynku. W tej edycji konkursu oceniamy prace, które były realizowane w latach 2023, 2024.

 

Effective Media & Marketing Awards to konkurs branżowy, którego celem jest wyróżnienie najlepszych praktyk spełniających najwyższe standardy w działaniach marketingowych, w zakresie wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

 

W konkursie EMMA premiujemy przede wszystkim efekty, ale zwracamy także uwagę na przemyślaną strategię i dobrą kreację. Konkurs ma wyłonić efektywne i ciekawe projekty niezależnie od wielkości marki, wielkości, czy specjalizacji agencji, budżetu, użytych kanałów komunikacji.

Redakcja „Media Marketing Polska” często ma okazję pisać o świetnych projektach marketingowych, wyróżniających się kampaniach, przemyślanych strategiach. Uważnie śledzimy rynek, obserwujemy dużych   i małych marketerów, agencje, dostawców usług marketingowych, analizujemy trendy i nowe technologie. Tę wiedzę chcemy wykorzystać         w naszym nowym konkursie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: 

ZGŁOSZENIE:

3190 PLN NETTO

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

EMMA AWARDS '24

NA SKRÓTY

Effective Media & Marketing Awards to nowy konkurs branżowy, którego celem jest wyróżnienie najlepszych praktyk spełniających najwyższe standardy w działaniach marketingowych, w zakresie wykorzystania specjalistycznych narzędzi. 

ORGANIZATOR

Copyright @ 2024 Emma Awards | Polityka prywatności
Realizacja:
Smart Pixel dla VFP Communications Ltd Sp. z o.o.
VFP Communications Ltd. Sp. z o.o.ul. Idzikowskiego 16, 00-710 Warszawa tel.: 22 514 65 00;

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

numer KRS 0000038991;  NIP: 587-020-04-12;

Wysokość kapitału zakładowego 180 000 zł